O nás

Společnost AK AUDIT spol. s r.o. byla založena v roce 1997, původně jako auditorská a daňová kancelář. Spoluzakladateli firmy byly společnost A.C.G. Praha a.s. (partner Raiffeisen Landesbank Oberösterreich, Linz) a Ing. Václava Akšteinová, auditor a daňový poradce, která je dnes jednatelkou společnosti.

V roce 2007 jsme spojili naše síly s rakouskou společností AUDITREU Steuerberatungsgesellschaft m.b.H., za kterou stojí dvacet let praxe v oblasti mezinárodního daňového poradenství.

V současnosti poskytujeme našim klientům komplexní služby v oblasti auditu, daní, finančního a mzdového účetnictví a dále podnikového poradenství.

Ke klientovi máme vždy osobní přístup. Naším cílem je klientovi poskytnout kompletní servis včetně zastupování před úřady a zároveň mu umožnit soustředit se na jeho hlavní činnost. Rádi klienta nasměrujeme správným směrem v jeho podnikání, k jeho podnikatelskému úspěchu.

Náš operativní tým se skládá ze zkušených profesionálů, s klientem jsme schopni komunikovat jak v anglickém, tak německém jazyce.

Snažíme se o vytvoření a udržování dlouhodobého vztahu s našimi klienty, pro které bychom chtěli být především spolehlivými partnery v jejich podnikatelské činnosti.

Samozřejmostí je pro nás ochrana dat klientů a záruka správnosti poskytovaných informací.

AUDITREU Steuerberatungsgesellschaft m.b.H., – www.auditreu.at